eXplode
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

eXplode

eXplode.no-ip.org
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 problem

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




problem Empty
MesajSubiect: problem   problem Icon_minitimeSam Apr 26 2008, 08:05

Mah frt a o problema cu cs .Cand a fost explode inchis 1 zi-2 nush frt am intrat pe alt srv ma trazesc cami schimba numele in m-am ***** cu adminul gresit,scrie totu negru si iese din cs .Intru iar pe cs si ma trezesc ca debea se misca ,cursoru,intru pe un srv am lag,dar lagu nu-l scrie si lol ma deconecteaza.Azi am intrat pe explode.Acceeas faza totu negru si ma rtezesc ca-mi scoate imunitatea si ma deconnecteaza.Ce sa fac frt mai stiu pe 1 care i s-a intamplat la fel si cica a dez si reinstalat cs si tot n-a mers.A chemat pe unu si cica ii pt iti trimit unii de pe nush unde spamuri pff.Plz dack este nu-mi scoateti adminu pt cre ca o sa reinstalez windowsu si intru dinow pe srv Very Happy .Dack stie vrunu alta soluie va ascult.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




problem Empty
MesajSubiect: Re: problem   problem Icon_minitimeSam Apr 26 2008, 13:04

cfg ai?, ai incercat sa dai din nou exec in consola? sau sa setezi toate pe default. de obicei la fuckoffurile merge treaba asta, si se scoate usor omul, fara reinstalare cs si treburi.
Sus In jos
 
problem
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eXplode :: ..:: Reclamatii ::..-
Mergi direct la: